Kurgu
Adobe Premiere, Final Cut, Avid Media Composer yazılımları kullanılan odalarımız. Sizlere rahat ve huzurlu bir ortam sunmaktadır. Bu yaratıcı süreçte ekip olarak sürekli yanınızda olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
Renk Tasarım (Color Grading)
DaVinci Resolve, Nucoda Film Master ve Scratch yazılımı kullanılan odalarımızda. Tecrübeli personelimiz, projelerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Dolby DCI Monitör ve Sony 4K Projeksiyonumuz sizlere doğru hizmet verebilmek için periyodik olarak kalibre edilmekte ve Dünya standartlarını sizlere sunmaktayız.
Ses
Sinema endüstrisinde yaygın olarak kullanılan Protools yazılımları ve güncel Plugin'leri ile çalışmaktayız. Dolby lisanslı odalarımızda, tecrübeli ve yaratıcı ekibimizle ses tasarım ve miksaj hizmeti vermekteyiz.
3D / Visual Effects
Stüdyomuzda Nuke Studio, After Fx, Modo 3D setlerimiz mevcut. Konusunda yetkin çalışan ve Freelance ekibimiz ile VFX hizmeti vermekteyiz.
Dublaj
Stüdyomuzda Dublaj işlemlerinde AKG K271 Studio kulaklıkları, Sennheiser MKH 416, Neumann U87 mikrofonlarla profesyonel hizmet vermekteyiz.
DCP MASTERING
Stüdyomuzda DCP mastering işlemleri DVS Clipster ve Easy DCP ile hazırlanmakta olup tüm salonlar için KDM üretimi yapılmaktadır. Sorularınız için dcp@fonofilm.com.tr adresine mail atabilirsiniz.
Foley
Filmlerde kullanılan Foley tasarımlar için yurt içi ve yurt dışında en iyi sanatçılarla çalışmaktayız.