Kimiz, ve ne yapıyoruz?

Fono Film 1967 Yılında Türk sinemasının duayeni Tuncan Okan, Ercan Okan ve Doğan Okan tarafından İstanbul Sultanahmet semtinde kurulmuştur.

Kuruluşunun ilk yıllarında yurt dışı film ithalatı ve Laboratuvar hizmetleri ile post prodüksiyon alanındaki köklü tecrübesinin temelleri atılmış ve uzun yıllar boyunca sektördeki bir çok yeniliğin öncüsü olmuştur.

Kuruluşundan bugüne Türk sinemasının efsane birçok yönetmeninin ilk tercihi olan Fono Film günümüzün yaratıcı yönetmenlerine engin tecrübe ve modern altyapısıyla güven ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Stüdyomuz başlıca Kurgu, Renk Tasarım, Foley, Ses Miksaj, Ses ve Görüntü (Dijital ve Fiziki) Restorasyonu, DCP Mastering, DCP Çoğaltma, Yedekleme/Transfer, Görsel Efekt, Jenerik Tasarım ve altyazı hazırlama ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Post Prodüksiyon dünyasında gelişen teknoloji ve yeni alanlarla ilgili olarak altyapısını sürekli modernize eden Fono Film, sektörün belli başlı Dijital Platform firmalarına hizmet vermekte ve bu alanda hizmet kapasitesini giderek arttırmaktadır.

0
Sinema Filmi Tamamlandı
0
Kopya basıldı
0
Adet Ödül Kazandık
0
Tamamlanan Altyazı

Bizi neden tercih etmelisiniz?

Çözüm Odaklı Yaklaşımlar
Fono Film'de tüm sorunlar çözüm odaklı yaklaşımlarla çözüme ulaştırılır. Yapıcı ve pozitif yaklaşımlarla müşterilerimize olabilen en iyi hizmeti vermek için çalışırız.
Uzman Ekip
Periyodik eğitimler ile çalışanlarımızı son teknoloji ve trendler karşısında sürekli güncel tutarız...
Modern Donanımlar
Teknolojik altyapımız periyodik olarak güncellenmektedir.
Rahat Çalışma Ortamı
Odalarımız müşterilerimizin uzun mesai saatleri boyunca rahat ve huzurlu çalışabilmesi için tasarlanmıştır.